Виробництво деревної сировини через веб-сайт Prozorro.Sales

На початку 2019 року на території України набув чинності підписаний меморандум, що передбачає співпрацю між Агентством лісових ресурсів та електронною платформою Prozorro.Sales www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/. Це дозволило нам зосередити всі свої зусилля на переході до Інтернет-торгівлі, яка тепер дозволяє відкриті аукціони без ризику шахрайства та потрапляння в «темні» схеми недобросовісних чиновників. Основним завданням справедливо вважається формування прозорого українського ринку продажу деревини-сировини.

З моменту підписання меморандуму стало можливим продавати свою продукцію численним споживачам. Для останніх є переваги: ​​закупівля деревини за найкращими цінами. Наприклад, в даний час в Україні використовується близько 60 видів рубок. За неофіційними даними, річний обсяг деревини для продажу перевищує 25 мільйонів кубічних метрів. м. — види хвойних та широколистяних дерев.

Почавши використовувати сучасні технології, кожен має право стати активним учасником відкритого аукціону. Все, що вам потрібно — це зареєструватися на веб-сайті Української торгової біржі та увійти в особистий кабінет покупця.

Продаж деревної сировини через офіційну торгову біржу

Донедавна процедура закупівлі деревини була майже повністю у тіні, що пояснює факт порушення різних законів. Завдяки добре розробленим правилам організації державних закупівель все стало на свої місця. Наявність електронної системи Prozorro.Sales значно спрощує процес придбання необробленої деревини для всіх за доступними цінами. Брати участь у лотереї не складно. Покроковий алгоритм дій включає кілька етапів:

  1. Перехід на офіційну електронну аукціонну платформу.
  2. Реєстрація особистого кабінету.
  3. Авторизація.
  4. Вибір цієї партії.
  5. Прийняття безпосередньої участі.

Перший електронний конкурс в історії незалежності України відбувся порівняно невеликими масштабами: у ньому взяли участь лише кілька компаній з Києва та Житомира. Згодом усі без винятку ліси були додані до платформи. Це дало змогу максимально вивести ринок збуту лісу з тіні та зробити його не тільки прозорим, але й одночасно чесним. Як правило, кожна партія представляє повну інформацію про продану продукцію.