Реалізація лісу-кругляка на електронному майданчику УЕБ

Якісна деревина, яку можна ефективно використовувати в різних напрямках – це не таке часте явище. На перший погляд, може здаватися, що знайти якісний ліс в Україні досить легко. Частково, цей тезис може бути правдивим. Є один нюанс, який стосується безпосередньо дозволенних об’ємів реалізації лісу.

Ще не так давно, коли діяла система прямих договорів подібних обмежень не було. Більш того, лісні господарства мали всеосяжний доступ до деревини та не були зобов’язані навіть повідомляти про об’єми реалізованої сировини та її вартість

Починаючи з того моменту, як деревина стала продаватися через систему ProZorro. Sale, весь цей процес став більш контрольованим. Тепер, потрібно ще й витратити свій час на те, щоб знайти електронний майданчик й вже на ньому підшукувати той лот, який  буде найбільш цікавим. Більш того, щоб отримати подібну деревину потрібно ще стати переможцем в самих торгах, що не так просто зробити.

Сайт sale.ueex.com.ua – це один з тих самих акредитованих електронних майданчиків, де можна знайти повний перелік лотів з продажу лісу.

Що варто знати про ліс кругляк

Сама сировина може виставлятися на торги в обробленому або ж необробленому вигляду. Більш того, можна легко знайти лоти, де сировина представлена вже у вигляді брусів, дошок, пиломатеріалів й так далі.

При всьому цьому, однією з найбільш популярних категорій лотів все ще вважається ліс-кругляк. Знайти такі позиції на електронних майданчиках досить просто Для цього, можна скористатися спеціальним фільтром, який може вам допомогти у вирішенні даного завдання.

Що стосується безпосередньо переваг лісу в вигляді кругляка, то сюди можна віднести такі моменти, як:

  • Об’єми – учасник торгів має змогу подавати заявку на участь в торгах, де  виставляються величезні об’єми сировини. Зазвичай, така деревина складається цілими партіями, причому попередньо вона не проходить ніяких стадій обробки;
  • Використання – ставши переможцем в такому аукціоні та отримавши в своє користування партію з лісу кругляку, в подальшому його можна використовувати в будь-яких напрямках. Тобто, це може бути як виробництво меблів, так і розпилювання на окремі елементи для їх використання в сфері будівництва;
  • Час на поставку – на відміну від уже обробленої деревини в вигляді дошок або брусків, заготовка лісу-кругляка потребує набагато менше часу. Відповідно, ставши переможцем в таких торгах, вам не доведеться довгий час очікувати, дока партія деревини буде доставлена в потрібне місце.

Важливо зазначити, що потрібно на місці впевнитися в тому, що привезена була саме та партія, яка публікувалась на електронному майданчику. Нерідко лісні господарства намагаються на цьому маніпулювати, й в партію з деревиною сорту А вони можуть додавати менш якісні одиниці сировини.

Щоб подібного не було, потрібно з самого початку не пожалкувати часу на пошук надійного електронного майданчика. Українська енергетична біржа в цьому плані знаходиться на одному з перших місць. Щороку цей сервіс стає ще більш популярним. Відповідно, учасники торгів можуть бути цілком впевнені в тому, що зрештою вони все-таки отримають обіцяний їм ліс.

Що стосується всіх деталей про ліс-кругляк, то знайти їх можна за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/kupyty-lis-kruglyak-na-majdanchyku-tb-ueb. Ця інформація може бути корисною не тільки новачкам, але й більш досвідченим учасникам торгів. Тим паче, доступ до цих матеріалів відкритий й ними може скористатися будь-хто.