Порядок проведення торгів арештованим майном на майданчику sale.uub.com.ua

Для участі в електронному аукціоні потрібно зареєструватися на офіційному веб-сайті Універсальної біржі України https://sale.uub.com.ua/news/poryadok-realizaciqi-areshtovanogo-majna-na-oficijnomu-sajti-uub.

Ця торгова платформа має відповідний тип аутентифікації, що означає, що вона підключена до центрального сервера прозорої системи.

Переваги

Торгівля через придбану біржу нерухомості має багато переваг, зокрема:

  • Мінімальні витрати на організацію аукціону, оскільки ці заходи проводяться в електронному форматі.
  • мінімізує ймовірність ділових відносин.
  • На таких аукціонах існує здорова конкуренція.

Недоліки

Звичайно, як і будь-яка система, вона має незначні недоліки, такі як неможливість повністю прочитати всі документи. Як і у будь-якого електронного пристрою, можуть виникати системні помилки або проблеми з підключенням користувача до Інтернету, тобто аукціон є неправильним, але це дуже рідко. Переваги ще більші та глобальніші. Ось чому, відповідно до законів України про примусове виконання та у випадку банкрутства, продаж придбаного майна повинен здійснюватися через онлайн-торгівлю на прозорих торгових майданчиках, підключених до державної системи. Звичайно, як і в будь-якому правилі, є особливі випадки.

Набуті властивості

За законом придбане майно може бути виставлене на аукціон кілька разів. Усі наведені нижче варіанти можна використовувати як для нерухомості, так і для автомобільного сектору. Але актив підлягає цивільному або обмеженому захисту і підлягає вибуттю, якщо він представлений у цінних паперах або цінностях.

Перший варіант — продати за фіксованою ціною. Але цей варіант використовується у виняткових випадках, тобто досить рідка. Цей метод застосовується лише тоді, коли вартість придбаного майна не перевищує мінімального оподатковуваного доходу в п’ятдесят. Варто зазначити, що нерухомість та транспортні засоби можна продавати лише на електронних аукціонах. На аукціоні, проведеному таким чином, ціна, зазначена з самого початку, не збільшується, але переможець спочатку подає замовлення на купівлю, а повна вартість оплачується після затвердження.